logotyp
  • image 8921
  • image 8922
  • image 8923

Správa nemovitostí, co obnáší, proč zrovna my, regionální rozsah

top-technicka-sprava-21top-ekonomicka-sprava-22top-extra-sluzby-23https://domy-online.cz/Default.aspx/top-profesionalni-predseda-spolecenstvi-50

POZOR UPOZORNĚNÍ


POZOR 18.11.2022 v pátek je z technických důvodu ZAVŘENO

----------------------------------------------------------------------------------------------------
POZOR  5.10. 2022 BYL  ZRUŠEN tzv. úsporný tarif.
Co to znamená: vláda minulý týden zrušila jednorázovou dotaci pro domy vytápěné teplárnou či plynovou kotelnou, konkr. nařízení vlády č. 299/2022 Sb., kterým se zrušuje nařízení vlády č. 263/2022 Sb. ( u tepláren se jednalo o jednorázový příspěvek ve výši 4.500,- za byt v domě, u plynových kotelen se jednalo o jednorázový příspěvek ve výši 6.000,- za byt v domě)

Zůstává tak POUZE zastropování cen plynu a elektřiny, o které není potřeba žádat, toto bude ze strany dodavatele zajišťěno automaticky.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKA  - POVINNOST ZŘÍZENÍ  DATOVÉ  SCHRÁNKY  PRO VŠECHNA  SVJ
pro více informací nahlédněte do aktualit na našich stránkách 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                                                                kolektiv REBA s.r.o.                                 

Domy online

V rámci celé ČR můžeme provádět dálkovou správu nemovitostí, která v sobě zahrnuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh a online služby. Tento jedinečný nástroj usnadňuje správu nemovitostí pro SVJ, BD a vlastníky bytových domů. Jedná se o nonstop přístup k informacím daného společenství (či BD). Na dosah myši tak máte měsíční uzávěrky, aktuální seznam dlužníků, aktuální stavy fondů, aplikaci lze využít i k ukládání veškerých zápisů SVJ. Výbor využije tento portál k informování vlastníků o důležitých akcích jako jsou schůze, opravy, ...

Skrze aplikaci můžete s námi i pohodlně komunikovat. Z pohodí svého domova například zašlete váš požadavek na změnu v předpisu (snížení, navýšení záloh, změna počtu osob, ... ), který je následně obsloužen přímo pracovníkem, který se danou problematikou zabývá.


Kompletní správa nemovitostí - domů

Kompletní správa nemovitostí je nejčastějším požadavkem bytových domů SVJ i družstevních domů. SVJ a menší bytová družstva zatěžuje si řešit tak rozsáhlou problematiku správy samostatně, protože vedení družstva či SVJ se o dům stará ve svém volném čase, často po práci a po večerech. Vedení podléhá mnoha tlakům ze strany zákonů a hmotné odpovědnosti za jejich činnost, a proto se snažíme kompletní správou nemovitosti, ať už technickou, ekonomickou, nebo obou souběžně ulehčit tuto činost pro vedení domu. Zároveň tím pomáháme zajistit hladký provoz a pohodlí jednotlivým vlastníkům, nájemníkům či podnájemníkům v domě a bereme na sebe i takové činnosti jako jednání s dodavateli služeb (popeláři, úklid, opraváři, revizní technici, kominíci atp).

V rámci zajištění kompletní správy řešíme pro dům všechny základní záležitosti od vedení účetnictví domu a vyúčtování služb, přes zajištění drobných oprav a údržby společných prostor domu, havarijní služby, úklidu domu a dalších služeb, dle požadavků a dohody s vedením domu. Služby je možné i kdykoli průběžně doplnit dle aktuální situace a potřeb domu. Kompletní správu domů zajišťujeme především pro Karlovarský kraj, nicméně našé klienty najdete i v Praze, Plzni a okolí.

V kompletní správě nemovitostí máme již roky zkušeností a poskytujeme je na profesionální úrovni s množstvím pozitivních referencích konkrétních domů. Ke správě využíváme profesionální software, který garantuje přesná a spolehlivá vyúčtování výdajů a služeb. Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku na správu domu na základě vašich požadavků.

Pro poptávku kompletní správy nemovitosti / bytového domu nám prosíme vyplňte poptávkový formulář níže.

Poptávka správy nemovitosti / bytového domu

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
REBA s.r.o.

Majakovského 707/29,
360 01 Karlovy Vary

Telefon: +420 602 127 699
Email: reba@reba.cz

Ochrana osobních údajů

Nahlášení poruchy
Dr. Engla 6360 01 Karlovy Vary

Created by © 2017 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign